Behoefte aan een vakantie met meer luxe en comfort? Hieronder hebben wij alle stacaravans en chalets verzameld die o.a. een afwasmachine en verwarming hebben. Laat die afwasborstel dus maar thuis! En met de verwarming zit u er ook tijdens de winter lekker warmpjes bij.
Luxe en comfort vakantie
Stacaravan zoeken:
staancaravan te huur in Ramatuelle, St tropez
nog vrij van 15 juli tem 29 juli 2023
mooie staancaravan voorzien van vele luxe op camping Toison d or Ramatulle st tropez
Geweldig Chalet [Overtime] op Ameland
Aan de rand van Buren en op nog geen 2 km afstand van het gezellige dorp Nes met z'n vele restaurants, terrasjes en winkels, dicht bij het strand en de duinen, gelegen op vakantiepark Klein Vaarwater, staat onze chalet "Overtime ". Het natuurgebied 't Oerd, het wad en de dorpen Nes, Ballum en Hollum binnen fietsafstand.
Chalet "Overtime", J16:
Prachtig chalet (max 6 personen) op recreatiepark Klein-Vaarwater, te Buren, Ameland. Op korte afstand van het strand. Het chalet beschikt over de volgende faciliteiten:
Chalet:
- zeer sfeervolle woonkamer met smart TV - Wifi - 1 slaapkamer met 2 persoonsbed - 1 slaapkamers met stapelbed - 1 slaapkamer met 2 x 1 persoons bed - alle slaapkamers hebben een kledingkast(en) - badkamer met wastafel, toilet en douche - keuken met complete uitrusting waaronder 4-pits gasstel, afzuigkap, combi-oven/magnetron, koel/vrieskast, warmwatergeiser, koffiezetapparaat, etc. Schuur: - opslag fietsen en tuinmeubilair
Terras:
- loungehoek met parasol - tuintafel met 6 stoelen en tweede parasol - buitenverlichting .
Om het u nog gemakkelijker te maken is de eindschoonmaakservice (€ 50,-) verplicht.
Het huren van (electrische) fietsen is een aanrader voor een mooie rit over het eiland.
U heeft twee pasjes voor het toilet en wasgebouw, en tevens heeft u met deze pasjes toegang tot het overdekte zwembad.
Uw auto mag bij het chalet worden geparkeerd. Ons chalet biedt alles wat u nodig heeft voor een heerlijke, ontspannen vakantie op het prachtige eiland Ameland. Ondertussen de parel van de Waddeneilanden, voor jong, juppies, trendies, gezinnen, jonge ouderen en ouderen.
Overige informatie: Linnengoed dient u zelf meenemen of u kunt gebruik maken van de linnenservice op het eiland (https://www.linnenserviceameland.nl): handdoekpakket (badhanddoek, handdoek, washandje) en/of dekbedpakket (onderlaken, dekbedovertrek, kussensloop); keukenpakket (2 droogdoeken, 1 blokdoek, 1 vaatdoek, 1 vuilniszak). Bij de receptie een extra kinderbed en/of kinderstoel huren, zie http:www.kleinvaarwater-ameland.nl/nl/Prijzen. Vakantiepark Klein Vaarwater is een recreatiepark waar voor jong en oud het nodige valt te beleven. Er is een animatieteam aanwezig. Verder beschikt het park over een overdekt zwembad, een supermarkt die gedurende het gehele jaar en 7 dagen per week is geopend en waar u verse broodjes kunt halen, een souvenirwinkel, een restaurant, fitnessruimte, wifiruimte, bowlingbaan, tennisbaan en midgetgolf.
Voor meer info zie: https://www.kleinvaarwater-ameland.nl
Geen verhuur aan groepen jongeren.
Honden zijn helaas niet toegestaan.
In het chalet mag niet worden gerookt
Te huur ruime en luxe chalet Op Texel
Te huur onze ruime en luxe chalet op Texel op Loodsmanduin. Een mooie camping met voorzieningen. Hij is vlakbij De Hoorn waar een supermarkt is en restaurants . Loodsmanduin ligt vlakbij Paal 9 die vlakbij het strand ligt. De caravan heeft 2 slaapkamers in 1 kamer staat een tweepersoonsbed en de andere slaapkamer staan twee Lisse 1 persoonsbeveiliging. Heeft u een kind wat in een campingbedje slaapt kunnen er 2 volwassenen en 3 kinderen verblijven. De chalet is ingericht met Afwasmaschine een ruime badkamer met regendouche. Verder ook een ovenmagnetron. Verder is alles aanwezig Stevie’s glazen borden. Luxe koffie apparaat pannen enz… De mensen die gehuurd hebben zijn enthousiast. Er is ook een berging met droger en wasmachine aanwezig. Ook staan er 2 gazelle fietsen met fietstassen en 7 versnellingen. Voor meer info kun je ons bellen of mailen
Stacaravan te huur op een hele mooie camping in Drenthe
Vakantie Veluwe 2026 6p Caravan Toplocatie Hoenderloo
Vakantie 2026 op de Veluwe - gezellige 6 persoons
stacaravan - populaire weken snel vol.
Wordt wakker met fluitende vogels, stap met een kop
koffie uw terras op en geniet van de rust! Terwijl de kinderen spelen of
zwemmen, komt u echt tot ontspanning
Onze gezellige 6-persoons stacaravan staat op
Recreatiepark Het Veluwse Hof in Hoenderloo op een een toplocatie vlak bij
Nationaal Park De Hoge Veluwe, de Apenheul en familiepark Juliana Toren. De
perfecte combinatie van natuur, comfort en gezelligheid.
Kortom perfect voor gezinnen, stellen en vrienden die willen genieten van rust,
ruimte én leuke activiteiten in de omgeving.
Waarom deze stacaravan huren op de Veluwe?
- Recent compleet opgeknapt
- Frisse moderne inrichting
- Geschikt voor 6 personen – 4 slaapkamers
- Airco (koelen & verwarmen)
- Omheind perceel met groot terras & overkapping, ideaal voor
kinderen
- Eigen wifi-netwerk
- Veel parkfaciliteiten (zwembad, restaurant, animatie)
- Dichtbij Apenheul & Julianatoren
Over de stacaravan (6 personen – 4 slaapkamers)
Deze moderne en compleet vernieuwde stacaravan beschikt over:
4 Slaapkamers
1 slaapkamer met boxspring (140x200 cm)
2 slaapkamers met 1-persoonsbed (75x190 cm)
1 slaapkamer met 2 x 1-persoonsbed (70x185 cm)
* campingbedje met extra matrasje en hoes aanwezig
* Dekbedden (1x 200x200 cm en 6x 140x200 cm) en kussens zijn inbegrepen
* Campingbedje en kinderstoel zijn aanwezig.
Badkamer & sanitair
Douche
Wastafel
Toilet
Extra apart toilet met wastafel
Woonkamer
Comfortabele zithoek
TV
Airconditioning
Eigen wifi
Keuken
Gasfornuis met oven
Magnetron
Grote koelkast (Vriezer in schuurtje)
Waterkoker
Espressoapparaat
kleine afwasmachine
Buitenruimte
Omheind perceel (ideaal met kinderen)
Barbecue
Overkapping met lounge set
voor lange zomeravonden
Schuurtje met vriezer, ook geschikt voor stalling fietsen
Parkeergelegenheid
Perfecte ligging op de Veluwe
De stacaravan ligt in een prachtige, bosrijke
omgeving. Ideaal voor:
- Fietsen en wandelen op de Veluwe
- Bezoek aan Apenheul
- Een dagje naar Koningin Juliana Toren
- Natuur, wild spotten en musea in Nationaal Park De Hoge Veluwe
Faciliteiten op het park
Recreatiepark Het Veluwse Hof biedt uitgebreide voorzieningen voor jong en
oud:
- Verwarmd buitenzwembad met waterglijbaan
- Kinderbad
- Meerdere speeltuinen
- Sportvelden (voetbal, tennis, volleybal, basketbal)
- Bowlingbaan & midgetgolf
- Fiets- en skelterverhuur
- Supermarkt
- Restaurant “De Ruggestee”
- Eetcafé “Het Witte Huis”
- Animatieteam tijdens vakanties & feestdagen
Tarieven 2026 (all-in)
Hoogseizoen (3 juli t/m 6 september)
Zaterdag 15.00 uur – zaterdag 10.00 uur € 999,- per week
Feestdagen
Hemelvaart (14 mei t/m 17 mei): € 585,-
Pinksteren (23 mei t/m 26 mei): € 585,-
Voor- en naseizoen
Weekend: € 495,-
Midweek: € 495,-
Week: € 650,-
Extra opties
- Vroege check-in (vanaf 11.00 uur): € 25,- (alleen indien mogelijk)
- Late check-out (tot 14.00 uur): € 25,- (alleen indien mogelijk)
- Huisdier (in overleg): € 75,- extra schoonmaakkosten
- Dekbedovertrekken en handdoeken niet inbegrepen
Linnengoed huur: € 7,50 per persoon
Belangrijke informatie
- Inclusief gas, water en elektriciteit
- Borg: € 100,- (na uitchecken teruggestort)
- Aanbetaling: 25%
- Restantbetaling: uiterlijk 1 week voor aankomst
- Minimale leeftijd hoofdboeker: 21 jaar
- Roken niet toegestaan
Boek nu uw vakantie op de Veluwe
Wilt u een comfortabele stacaravan huren op de Veluwe met zwembad, natuur
en volop activiteiten in de buurt?
Deze 6-persoons stacaravan in Hoenderloo is snel volgeboekt — reserveer tijdig
uw gewenste periode.
Neem gerust contact op voor beschikbaarheid of vragen!
met vriendelijke groet
Pot recreatie
Edwin en Nick Pot
[email protected]
6p. stacaravan te huur op 5* camping de Schatberg Limburg
De caravan is weer te huur voor 2026 week 31 en week 33 zijn nog vrij
6p Stacaravan te huur op camping de Schatberg in Sevenum . Deze staat vlakbij het centrum en de sport en speelvelden. De caravan is volledig ingericht voor 6 personen.
3 slaapkamers voorzien van 2 persoonsbedden met dekbed, beddengoed en kussens. 2 koelkasten, diepvries, combi magnetron, senseo , 4 pits gasfornuis, luxe douche, w.c., wasgelegenheid enz. U kunt parkeren voor de caravan
Huisdieren zijn NIET toegestaan.
De caravan is te huur per week van zaterdag 13:00 uur tot zaterdag 11:00 uur. Huurprijs € 700,- per week EXCL de kosten van de camping (zie foto's) Borg € 100,-
Aanwezig o.a. binnen en buiten zwembad, sport en speelvelden, pingpong tafels, restaurant, frituur, supermarkt, binnen speeltuin, klimpark en nog veel meer.
ABC restaurant vooraan bij toegangsweg maar ook vlak bij KFC, La Place en MacDonald.
Toverland ligt op 5 min afstand . Venlo en outlet Roermond zijn ook kort bij.
Voor informatie mail [email protected] of bel naar 06-51247473
Camping Jocomo, België 6 pers.
Chalet Rosa Mystica is gelegen op 4-sterren camping en vakantiepark Jocomo te Lanaken te België op slechts 7 km afstand van het oude historische stadscentrum van Maastricht, Nederland. Het is een sfeervol vrijstaand houten vakantiechalet (55 m2) voor 2 tot 6 personen met veranda, mooie omheinde tuin (300m2) en eigen parkeerplaats. Het chalet is begin 2016 van binnen en buiten geheel gerenoveerd, met o.a. een nieuwe keuken, badkamer, tv, meubelen, bedden, airco, speeltoestel buiten etc. Het chalet beschikt daarnaast over draadloos internet. Er is wasmogelijkheid in het sanitaire gebouw op de camping. Camping/vakantiepark Jocomo ligt in het mooie bos- en natuurgebied Nationaal Park Hoge Kempen. De camping beschikt over veel ruimte en faciliteiten, zoals bijv. een mooi openluchtzwembad (alleen in de maanden juli en augustus geopend), visvijver, speeltuin, tennisbaan en is daarom geschikt voor gezinnen met kinderen. Vanuit de camping kan men leuke uitstapjes ondernemen naar NEDERLAND: o.a. Maastricht met zijn historisch centrum (7 km), Valkenburg a/d Geul, toeristenstad (15 km), Vaals, 3-landenpunt (15km). BELGIË: o.a. Genk (15 km), Tongeren, oudste stad (20km), Bokrijk, met gratis Outdoor speeltuin (25km), Hasselt (30 km), Luik (40 km), Brussel en Antwerpen (100 km). DUITSLAND: o.a. Aken (40 km), Monschau, sfeervolle toeristenstad in de Eifel (80 km). Daarnaast is de mooie natuur van de Belgische Kempen en Ardennen en Duitse Eifel goed bereikbaar. Zelfs een daguitstapje naar Luxemburg en de Belgische kust is mogelijk.
Mobilehome's in Saint tropez/Ramatuelle aan het strand te huur.
Onze mobilehomes staan op het park Toison d"Or dat direct aan het beroemde zandstrand pampelonne ligt nabij Saint Tropez.
Dit park is van alle gemakken voorzien en onze beide mobilhomes ook.
Mobilehome California is wat groter als de California M en compleet ingericht er zal u aan niets ontbreken voor een geweldige relaxte vakantie aan de Cote d'Azur.
De mobilehomes hebben beide twee slaapkamers, een badkamer, toilet, keuken en de california een ruime huiskamer. Ook hebben beide een veranda met eethoek en lounge gedeelte die in het voorjaar kan worden afgesloten wat het leefgenot in de avonden op de veranda heerlijk maakt.
De California kan eventueel gebruikt worden met 5 personen door de slaapbank die in de huiskamer staat, ook heeft die als extra een afwasmachine.
Beide mobilehomes hebben een wasmachine, combimagnetron, senseo koffieapparaat en nederlandse televisie.
kijk voor meer foto 's en beschikbaarheid op: www.villavandertogt.nl
Voor vragen kan je ons altijd een mail sturen.

